Tula’da Birleşik Rusya, SVO katılımcılarının çocukları için yaratıcı bir ustalık sınıfı düzenledi

GÜNDEM

Tula’da Birleşik Rusya, SVO katılımcılarının çocukları için yaratıcı bir ustalık sınıfı düzenledi

2024

Partinin halk destek merkezinde gerçekleşti
Gönüllü merkezinin aktivistleri ve Genç Muhafız temsilcileri, Tula sanatçısı Yulia Borisova’nın gelecekteki sokak grafitisinin prototipi olacak çizimlerin yapımı üzerine bir ustalık sınıfı düzenlediler . Bu etkinlik, bölgedeki sosyal açıdan önemli “Anlam Duvarları” projesinin yeni sezonunun başlangıcını işaret ediyor.

“Eylemin anlamı, yazarların yaratıcı ifadesinden çok daha geniştir. Sonuçta grafiti eskizleri, özel hayat hikayeleri olan çocukların ve ailelerin katılımıyla doğuyor. Anma ve Keder Günü arifesinde, Nazizmle savaşan savunucularımızın çocuklarının çizimleri, vatansever içerikli bir resim oluşturmaya yardımcı olacaktır,” diye vurguladı, parti projesinin bölgesel koordinatörü Birleşik Rusya’nın bölge şubesi sekreteri Nikolai Vorobyov ” Tarihsel Hafıza ”, Tula Bölge Duması başkanı .

Vatanseverlik çiziminin 22 Haziran Anma ve Keder Günü’nde duvarlardan birine uygulanması planlanıyor.

“Anlam Duvarları” genç Tula sakinlerinin yurttaşlık konumlarını ifade etmelerine yardımcı olacak yaratıcı çalışmalar yaratmayı amaçlayan bir projedir. Küçük yazarların yalnızca gelecekteki grafitinin bir prototipini oluşturmaları değil, aynı zamanda görüntünün yüzeye aktarılmasında da yer almaları önemlidir. Küçük sanatçılar ve ebeveynleri, çalışmalarının sonuçlarını şehrin sokaklarında görmekten çok memnunlar,” dedi Birleşik Rusya gönüllü merkezi temsilcisi Pavel Astafiev , Tula bölgesi MGER bölgesel departmanının personeli .

Hoparlör
Vorobiev Nikolay Yuryeviç
Vorobiev Nikolay Yuryeviç
Partinin Tula bölge şubesi sekreteri, Gazprom Mezhregiongaz Tula LLC Genel Müdürü, Tula Bölge Duması Başkanı
#Tula bölgesi
#bölgeler
#Vorobiev
#Astafyev
#kamu destek merkezi
#Genç gardiyan
#MGER
#Usta sınıfı
#duvar yazısı
#Anlamlar Duvarı
#Yas GünüAnma Günü
#SVO katılımcılarının aileleri
#SVO katılımcılarının çocukları
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/v-tule-edinaya-rossiya-organizovala-tvorcheskij-master-klass-dlya-detej-uchastnikov-svo