“Birleşik Rusya”, Moskova’da engelli çocuklara yardım etmek için fon tahsisine yardımcı oldu

SİYASET

“Birleşik Rusya”, Moskova’da engelli çocuklara yardım etmek için fon tahsisine yardımcı oldu

2024

Kentten yer almak için başvuran kar amacı gütmeyen kuruluşların seçiminin kazananları arasında kuruluşlar da yer aldı
Birleşik Rusya’nın yardımıyla Ekaterina Inozemtseva Çocukları Destekleme ve Aile Değerlerini Güçlendirme Yardım Vakfı ve Engelli Çocukları Olan Büyük Ailelere Yardım Aile Ocağı Yardım Vakfı yerlerini aldı.

“Fonlarla uzun zamandır arkadaşız. Daha önce Moskova hükümetinin ilgili dairesine destek mektupları göndermiştim. Devlet Duması milletvekili, Ekaterina Inozemtseva Yardım Vakfı’nın 2018 yılından bu yana engelli ve engelli çocuklu ailelerle çalışmak üzere sosyal programlar ve projeler yürüttüğünü ve “Aile Ocağı”nın da 2002 yılından bu yana Shchukino bölgesinde bir kamu kuruluşu olarak faaliyet gösterdiğini söyledi. Alexander Mazhuga.

Vakıfların tesisteki bundan sonraki faaliyetlerinin çocukluk alanında devlet politikasının uygulanmasına katkı sağlayacağını kaydetti.

Milletvekili ayrıca, merkeze Genel Tasarımcı Gleb Evgenievich Lozino-Lozinsky’nin adını veren Yeniden Kullanılabilir Havacılık ve Uzay Sistemleri için Yenilikçi Bilimsel ve Teknolojik Eğitim Merkezi’nin kurulması konusunda NPO Molniya gazilerine destek verdi.

Alexander Mazhuga, “Yerli kozmonotiğin geleceği için yeniden kullanılabilir havacılık sistemlerinin yeniden canlandırılması ve daha da geliştirilmesi sorunlarını çözmenin önemi göz önüne alındığında, elbette bu girişimi destekliyoruz ve daha da geliştirilmesinde yer almaya hazırız” diye özetledi.

Hoparlör
Mazhuga Alexander Georgievich
Mazhuga Alexander Georgievich
Rusya Federasyonu Federal Meclisi Bilim ve Yüksek Öğrenim Devlet Duması Komitesi Birinci Başkan Yardımcısı
#Moskova
#Majuga
#EPyardım eder
#NPO
#çocuksovz
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-okazala-sodejstvie-v-vydelenii-pomesheniya-dlya-fondov-pomoshi-detyam-s-ovz-v-moskve