Birleşik Rusya Hantı-Mansi Özerk Okrugu okul yaz kamplarının çalışmalarını kontrol etti

DÜNYA

Birleşik Rusya Hantı-Mansi Özerk Okrugu okul yaz kamplarının çalışmalarını kontrol etti

2024

İzleme partinin “Sağlıklı Gelecek” projesi kapsamında gerçekleşti
Kogalym’de yerel parti şubesi sekreteri, şehir başkanı Nikolai Palchikov, yönetim temsilcileriyle birlikte 1 numaralı okul temelinde açılan Zarnichka kampını ziyaret etti. 125 çocuk katılıyor. Eğlence programlarının içeriğini, oyun odalarının donanımlarını değerlendirdiler ve yemek odasındaki menüyle tanıştılar.

Nikolai Palchikov, “Kurum turu sırasında okulun öğretim kadrosu boks, karate ve bilardo için spor alanları geliştirmeye yönelik fikirlerini paylaştı” dedi.

Yugorsk’ta Birleşik Rusya’nın yerel şubesinin sekreteri, belediye başkanı Alexei Kharlov, şehirdeki çocuklara yönelik tüm rekreasyon alanlarını kontrol etti. Onlara 200’den fazla çocuk katılıyor.

“Ugra Spor Merkezindeki günlük kamptan özellikle etkilendim. Öğrenciler için düzenli olarak kamuflaj ağları yapımına ilişkin ustalık sınıfları düzenleniyor ve bunlar “şeride” gönderiliyor. Helios gençlik merkezinde gençler şehri temizlemek ve güzelleştirmekle meşguller” dedi Alexey Kharlov.

Ve Urai’deki yerel parti şubesinin genel sekreteri Vladimir Inozemtsev, Tyumen bölgesindeki Vityaz sanatoryumunu ve sağlık kampını ziyaret etti. Yaşam koşullarını kontrol etti, eğlence alanlarını değerlendirdi. Haziran ayında belediyeden 40 çocuk burada tatil yaptı.

Hoparlör
Palçikov Nikolay Nikolayeviç
Palçikov Nikolay Nikolayeviç
Kogalym şehrinin başkanı
#çocukkampları
#okulkampları
#Tyumen bölgesi
#Khanty-Mansiysk Özerk Okrugu – Ugra
#Palçikov
#Kharlov
#İnozemtsev
#kontroller
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinorossy-hmao-proverili-rabotu-prishkolnyh-letnih-lagerej