Birleşik Rusya, Alexey Smirnov’u Kursk bölgesi valisi seçimine aday gösterdi

SİYASET

Birleşik Rusya, Alexey Smirnov’u Kursk bölgesi valisi seçimine aday gösterdi
2024

Bölgesel parti konferansının delegeleri tarafından desteklendi
Bölge başkan vekili, partiye katılma kararının ön oylamaya katılım sırasında alındığını vurguladı.

Birleşik Rusya çeşitli alanlarda iddialı hedefler koyuyor ve bunları başarıyla uyguluyor. Parti liderliğinin yüksek güvenini ve Kursk bölgesi sakinlerinin güvenini haklı çıkarmak için her türlü çabayı göstereceğim ” dedi Alexey Smirnov .

İnsanların öncelikli olarak geleceğe olan güvenle ilgilendiklerini belirtti.

Alexey Smirnov, “Ve bu, ekonominin gelişmesi, refahın artması, yeni tesislerin inşası, konforlu bir yaşam ortamının yaratılmasıdır” diye ekledi.

Eylül ayındaki Birleşik Oylama Günü’nde, Rusya Federasyonu’nun 42 kurucu biriminde 70 seçim kampanyası düzenlenecek. Seçim sonuçlarına göre yerel özyönetim organları da dahil olmak üzere 25 binden fazla görev yeri doldurulacak. Bölgelerde bölgesel ve yerel düzeyde milletvekilleri için oy kullanacaklar – Rusya Federasyonu’nun kurucu kuruluşlarının 13 yasama meclisinde, bölgesel başkentlerin 21 şehir dumasında ve yerel yönetimler için 10 toplu seçim kampanyasında seçimler yapılacak tutulacak. Ayrıca Anadyr ve Abakan şehirlerinin belediye başkanları ile 21 bölge başkanının doğrudan seçimleri yapılacak ve Devlet Duması milletvekillerinin ara seçimleri yapılacak.

#Kursk bölgesi
#Smirnov
#bölgesel konferans
#adaylık
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-vydvinula-alekseya-smirnova-kandidatom-na-vyborah-gubernatora-kurskoj-oblasti