TURKKON GENEL BAŞKANI MÜJDAT ÇOBANOĞLU: TÜRKİYE DEVLETİ GÜÇLÜ BİR DEVLETTİR

KÜLTÜR SANAT

TURKKON GENEL BAŞKANI MÜJDAT ÇOBANOĞLU: TÜRKİYE DEVLETİ GÜÇLÜ BİR DEVLETTİR

Turan Devletleri Birleşik Konfederasyonu TURKKON Genel Başkanı Müjdat ÇOBANOĞLU, Türkiye devleti güçlü bir devlettir. Diye açıklamalarda bulundu.

TURKKON Genel Başkanı Müjdat ÇOBANOĞLU, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

 

30.06.2024 günü Kayseri’de fitili ateşlenen sonrasında Suriye’de yapılan provokatör eylemleriyle ülkemizi karıştırmak isteyen aynı gruplardır fakat unutulmamalıdır ki Türkiye devleti güçlü bir devlettir devletimiz tüm birimleri ile olaylara müdahale etmiş provokatör eylemleri imza atanları kanun ve hukuk çerçevesinde gerekli cezayı işlemleri yapmak üzere çalışmalar büyük bir titizlikle yürütülmektedir.

 

Şehit ve Gazilerimizin kanları ile kurulmuş devletimizin şanlı bayrağını el uzatanları büyük bir öfke ve nefretle kınıyorum devletimiz sahipsiz değildir ve bayrağımıza uzanan eller kırılacaktır bu konuda hiç şüphemiz yoktur bizler her daim devletinin yanında olan sivil toplum kuruluşları olarak yapılan ve yapılmak istenen bu provokatör eylemlere karşı hazır olmalı fakat devletimiz ile hareket etmeliyiz bizler Türk Ulusu olarak töremize gelenek ve göreneklerimize bağlı ve her daim mazlumun yanında zalimin karşısında olmuş dünyaya medeniyet getirmiş büyük bir milletiz bu neden ile bu yapılanların devletimiz tarafından cezasız kalmayacağı hususunda vicdanım rahattır. Dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir 1 kişi, Oval Ofis ve yazı görseli olabilir