ÖZGÜVEN GRUP A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER ÖZGÜVEN ‘DEN 19 MAYIS MESAJI

KÜLTÜR SANAT

ÖZGÜVEN GRUP A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER ÖZGÜVEN ‘DEN 19 MAYIS MESAJI

Özgüven Grup A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özgüven, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Özgüven Grup A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özgüven, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, vatan topraklarımızı kurtarmak ve bağımsızlığımızı ilan etmek için Samsun’a ayak bastığı ve kurtuluş mücadelesini başlattığı 19 Mayıs 1919’un 105. yıldönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.

19 Mayıs 1919 günü, milletimizin zaferlerle dolu geçmişinde yazılacak yeni bir destanın başlangıcı, memleketimizin düşman işgalinden kurtarılması ve milletimizin bağımsızlığı için istiklal mücadelesinin ilk adımı, tarih boyunca hep yükseklerde tuttuğumuz özgürlük sevdamızın bir yansımasıdır.

Geleceğimizin teminatı değerli gençler;

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve aziz milletimizin bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, sevgili gençlerimiz ve tüm halkımızın “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”nı kutluyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA