ÖZGÜVEN GRUP A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER ÖZGÜVEN ‘DEN “1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ” MESAJI

SİYASET

ÖZGÜVEN GRUP A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER ÖZGÜVEN ‘DEN “1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ” MESAJI

Özgüven Grup A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özgüven, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Özgüven Grup A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özgüven, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Gece gündüz demeden çalışarak, ülke ekonomimize ve toplumsal refahımıza katkı sağlayan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.

Alın terinin, beden gücünün, göz nurunun, hakkın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, iş ve çalışma hayatındaki çeşitli sorunların dile getirilmesi, çözüm önerilerinin ortaya konulması, işçi ve işveren arasındaki muhtemel problemlerin giderilerek hak ve hukuk çerçevesinde karşılıklı dengelerin tesis edilmesi adına kutlanmaktadır.

Biz millet olarak, işçinin, emekçinin hakkını, alın teri kurumadan vermenin hassasiyetine inanan bir kültüre sahibiz. Emeği, alın terini ve helal kazancı yücelten, üretimde ve paylaşımda adaleti savunan bir anlayışın temsilcileri olarak, çalışanlarımızın emeklerinin tam karşılığını almalarına, çalışma şartlarının iyileştirilmesine, hak ettikleri yaşam standardına kavuşmalarına büyük önem veriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizin ve ülkemizin kalkınmasında büyük emeği bulunan, toplumun her kesiminde hizmet sunan emekçi kardeşlerimizin bu özel gününü kutlar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün anlamına yakışır bir şekilde, dostluk, barış ve kardeşlik duygularının pekişmesine vesile olmasını temenni ederim.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA