Moskova’nın doğusundaki Birleşik Rusya üyeleri, SVO katılımcılarını adını taşıyan hastanede ziyaret etti. P. V. Mandryka

KÜLTÜR SANAT

Moskova’nın doğusundaki Birleşik Rusya üyeleri, SVO katılımcılarını adını taşıyan hastanede ziyaret etti. P. V. Mandryka
2024,

Askeri personele ikramlar getirdiler
Birleşik Rusya’dan Metrogorodok bölgesinin belediye yardımcısı Lyudmila Muzyakova ve ekibi tarafından “Ev Sıcaklığı” bölge partisi eylemi için sıcak öğle yemekleri hazırlandı.

“Çocuklar kendilerini yalnız hissetmiyorlar ve onların arkasında olduğumuzu, onları desteklediğimizi ve hızlı bir iyileşmeye inandığımızı biliyorlar. Onların cesareti ve özverisi saygıyı hak ediyor. Partinin bölge şubesi genel sekreteri ve Birleşik Rusya Kadın Hareketi üyesi Elena Khaustova, “Hastane ya da özel operasyon bölgesi fark etmeksizin, onlara özen göstererek minnettarlığımızı gösteriyoruz” diye vurguladı .

Bogorodskoye ilçesi belediye yardımcısı, 1360 No’lu ortaokul müdürü Tatyana Kuvshinova ve ekibi bir kez daha savaşçıları ziyarete geldi . Askeri personelin istediği meyveleri ve kurguları getirdiler.

Hoparlör
Khaustova Elena Vladimirovna
Khaustova Elena Vladimirovna
Moskova Doğu İdari Bölgesi Birleşik Rusya Partisi Yerel Şubesi İcra Sekreteri
#Moskova
#Khaustova
#Muzyakova
#Kuvshinova
#SVO katılımcılarına yardım
#partiprojeleri
#Birleşik Rusya kadın hareketi
#bölgeler
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinorossy-vostoka-moskvy-navestili-uchastnikov-svo-v-gospitale-im-p-v-mandryka