Mikhail Oseevsky: Zaferin Diktesi web sitesine yapılan saldırılar, cumhurbaşkanlığı seçimleri sırasında belirlenen anti-rekoru kırdı

SİYASET

Mikhail Oseevsky: Zaferin Diktesi web sitesine yapılan saldırılar, cumhurbaşkanlığı seçimleri sırasında belirlenen anti-rekoru kırdı
2024

Rostelecom PJSC başkanı, tam olarak saat 12.02’de promosyonun web sitesinde şimdiye kadar gözlemlenen en güçlü saldırının başladığını – gücünün saniyede 1,5 milyon isteği aştığını söyledi.
Mikhail Oseevsky, dikte web sitesini korumak için milyonlarca insanın vatanseverlik etkinliğine katılmasına olanak tanıyan modern çözümlerin kullanıldığını vurguladı .

“Düşmanlarımız geleneksel olarak tatilimizi mahvetmeye çalışıyor. Biz bu saldırıları püskürtüyoruz, onlara hazırlanıyoruz ama tatilimizi bozma girişimi, düşmanlarımızın bu olayın sadece Ruslar için değil, tüm Ruslar için değil, tüm insanlık için önemini anladığını gösteriyor.” Birleşik Rusya mitinginin merkezi alanı “Moskova’daki Zafer Müzesi’nde.

Birleşik Rusya’nın 26 Nisan’da altıncı kez uluslararası “Zafer Diktesi” kampanyasını düzenlediğini hatırlatalım. Tarihsel test Rusya’da ve dünya çapında 60 ülkede 28 binden fazla sitede yazılacak.

Eylem okullar, üniversiteler, Rosatom, Roshidromet, Roscosmos, Rus Coğrafya Derneği, Russian Post ve sanayi kuruluşları tarafından desteklendi. Ülkenin havalimanlarında, uçaklarında, tren istasyonlarında, uzun mesafe trenlerinde “Zafer Diktesi” sorularını cevaplayabilirsiniz. Savunma Bakanlığı, Rusya Ulusal Muhafızları, İçişleri Bakanlığı ve Acil Durumlar Bakanlığı’nın askeri birimlerinde, tümenlerinde ve eğitim kurumlarında 1,5 binden fazla site oluşturuldu.

Bu yılki görevler, Leningrad’ın tamamen kurtarılmasının 80. yıldönümüne, Sovyet birliklerinin SSCB sınırlarına girişine (Kızıl Ordu’nun kurtuluş misyonunun önemli aşamalarından biri), ön saflardaki yazarların yıldönümlerine adanmıştır. ve diğer unutulmaz tarihler.

Zafer Diktesi soruları sekiz dile çevrildi: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Lehçe, Sırpça, Moğolca, Çince ve Yunanca. Çevrimiçi versiyon da uyarlanmıştır; İngilizce ve Çince olarak mevcuttur.

#Oseevsky
#Rostelecom
#DDOS saldırıları
#zaferin diktesi
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/mihail-oseevskij-ataki-na-sajt-diktanta-pobedy-pobili-antirekord-ustanovlennyj-na-vyborah-prezidenta