Herson bölgesinde, Birleşik Rusya, Stalingrad Savaşı’nın yıldönümüne adanmış büyük ölçekli bir flaş çetesi düzenledi

GÜNDEM

Herson bölgesinde, Birleşik Rusya, Stalingrad Savaşı’nın yıldönümüne adanmış büyük ölçekli bir flaş çetesi düzenledi

2024,

4,5 binden fazla kişi Mikhail Fradkin’in bestelediği “Rastgele Vals” dansını yaptı
Genichesk’teki “Yaslı Anne” anıtında 100’den fazla kişi toplandı: Gençlik Ordusu temsilcileri, sosyal aktivistler ve aktivistler. Onlara Büyük Vatanseverlik Savaşı olaylarıyla ilgili tarihi bir taslak gösterildi, eylemin arka planı anlatıldı ve herkes profesyonel çiftlerle dans etti. Daha sonra eyleme katılanlar anıta çiçek bıraktı.

Birleşik Rusya bölgesel şubesi sekreteri Senatör Igor , “Stalingrad Muharebesi, Büyük Vatanseverlik Savaşı’ndaki mücadelede özel bir yere sahiptir, çünkü Sovyet askerleri Nazilere ezici bir darbe vurduğu yer Volga topraklarındaydı” dedi. Kastyukeviç .

Vatansever flaş çete bölgedeki okullarda da desteklendi.

“Eylemin geniş çapta yapılmasını isterdim ancak Kherson bölgesinde operasyonel durum nedeniyle açık alanlarda kitlesel eylemlerin yapılması henüz mümkün değil. Bu nedenle bunu okullarda düzenlemeye karar verdik” dedi Birleşik Rusya’dan Kherson Bölgesel Duması milletvekili Pavel Tropkin .

Hoparlör
Kastyukeviç İgor Yurieviç
Kastyukeviç İgor Yurieviç
Partinin Kherson bölge şubesi Sekreteri, BİRLEŞİK RUSYA Partisi gençlik politikası koordinatörü, Rusya Federasyonu Senatörü
#Kastyukevich
#Dmitruk
#Tropkin
#Kherson bölgesi
#bölgeler
#Stalingrad Savaşı
#terfi
#vatanseverlik
#vals
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/v-hersonskoj-oblasti-edinaya-rossiya-organizovala-masshtabnyj-fleshmob-posvyashyonnyj-godovshine-stalingradskoj-bitvy