Devlet Duması, özel bir operasyona katılanların aile üyelerinin onları ikamet yerlerine vekaletname ile kaydetme haklarına ilişkin SVO çalışma grubunun yasa tasarısını ilk okumada kabul etti

DÜNYA

Devlet Duması, özel bir operasyona katılanların aile üyelerinin onları ikamet yerlerine vekaletname ile kaydetme haklarına ilişkin SVO çalışma grubunun yasa tasarısını ilk okumada kabul etti.
2024

Bunu savaşçıların yakınları istedi
Vekaletname askeri birlik komutanları, hastane başhekimleri ve konsolosluk başkanları tarafından noter tasdikli veya tasdik edilebilir.

“Tasarı şu anda cephede olan, hastanelerde bulunan veya ülkeye şahsen gelip ikamet yerinde kayıt, kayıt silme ve diğer işlemler için içişleri organlarına veya MFC’ye başvuruda bulunamayan tüm vatandaşları etkileyecektir. Eylemler,” diye açıkladı Devlet Duması’ndaki Birleşik Rusya grubunun ilk başkan yardımcısı Dmitry Vyatkin.

Tasarı daha önce hükümet tarafından destekleniyordu.

Hoparlör
Vyatkin Dmitry Fedorovich
Vyatkin Dmitry Fedorovich
Milletvekili, Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duması’ndaki BİRLEŞİK RUSYA fraksiyonunun ilk başkan yardımcısı
#fatura
#çalışma Grubu
#SVO
#SVO katılımcılarına yardım
#Devlet Duması
#Vyatkin
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/gosduma-prinyala-v-pervom-chtenii-zakonoproekt-rabochej-gruppy-po-svo-o-prave-chlenov-semej-uchastnikov-specoperacii-po-doverennosti-oformlyat-na-nih-registraciyu-po-mestu-zhitelstva