Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Aslan Abid Uğuz ve sporcuların da yer aldığı heyeti kabul etti.

KÜLTÜR SANAT

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Aslan Abid Uğuz ve sporcuların da yer aldığı heyeti kabul etti.
26.03.2024

facebook sharing buttontwitter sharing buttonlinkedin sharing buttonwhatsapp sharing buttonprint sharing button

Fotoğraflar

 

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Tatar, kamp yapmak üzere ülkemizde bulunan Türkiye Karate Federasyonu heyetini kabulünde yaptığı konuşmada, gençlerin farklı spor alanlarındaki başarılarının gurur verici olduğunu belirterek, Türkiye Cumhuriyeti’nin birçok spor dalında başarı elde etmekte olduğunu memnuniyetle takip ettiklerini söyledi ve daha da başarılar elde etmeleri temennisinde bulundu.

KKTC’de 33 farklı spor federasyonunun bulunduğunu ve yetenekli gençlerimizin olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Tatar, uluslararası kısıtlamalara rağmen Taekwondo gibi bazı spor dallarında uluslararası yarışmalarda başarılar elde etmekte olduğumuzu söyledi.

Türkiye Cumhuriyeti ile kardeşlik bağlarının gelişmesi ve disiplinli çalışmaların sürmesi temennisinde bulunan Cumhurbaşkanı Tatar, federasyona çalışmalarında başarılar diledi.

Kabulde ayrıca, KKTC Taekwondo Judo Karate Federasyonu Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen de hazır bulundu.

Dosya Adı

Kaynak:https://kktcb.org/tr/cumhurbaskani-ersin-tatar-turkiye-karate-federasyonu-baskani-aslan-abid-uguz-12156