Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu yıl sonu gösterileri, mezuniyet töreni ve sergi açılışına katıldı

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu yıl sonu gösterileri, mezuniyet töreni ve sergi açılışına katıldı

.2024

 

 

“Özel gereksinimli çocukların geleceğe umutla bakabilmesi için eğitim önemli”
facebook sharing buttontwitter sharing buttonlinkedin sharing buttonwhatsapp sharing buttonprint sharing button

Fotoğraflar

 

 

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar törende yaptığı konuşmada, özel gereksinimli çocukların geleceğe umutla bakabilmesi için eğitimin önemine dikkat çekerek, büyük fedakarlık gösteren Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu idarecileri ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Tatar, 14 yıldır okulda büyk bir özveriyle görev yapan okul müdürü Soner Öykün’ü tebrik etti, okula öğretmen gönderen Türkiye Cumhuriyeti’ne teşekkürlerini sundu.

Cumhurbaşkanı Tatar, tüm kesimlere eğitimde fırsat eşitliği vermek istediklerini, çağdaş bir anlayışla devleti yönetip, çocuklara sahip çıkmak istediklerini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Tatar, devletin imkanlarını kullanıp, Türkiye’den mümkün olduğunca katkı alarak, bilim ve teknolojiden yararlanarak özel gereksinimli çocukları hayata hazırlamak istediklerini kaydetti.
Dosya Adı

kaynak:https://kktcb.org/tr/cumhurbaskani-ersin-tatar-lefkosa-ozel-egitim-ve-is-egitim-okulu-12398