CEMAX GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI CEVDET YILDIRIM `DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

SİYASET

CEMAX GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI CEVDET YILDIRIM `DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Yıldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Ramazan ayının müjdecisi olan; günahların bağışlanacağı, ilahi rahmetle gönüllerimizin dolacağı, mübarek üç aylar içinde yer alan Berat Gecesi’ni idrak edeceğiz.

Berat Kandili; Müslümanların, sınırsız af ve merhamet sahibi Yüce Allah’a sığınarak günahlardan arınma, ilahi lütuf ve bereketlere erişebilme fırsatını yakalayabilecekleri; mili ve manevi değerlerimizi, sosyal dayanışma ve kaynaşma arzularımızı daha da güçlendirerek toplum olarak birbirimize kenetlenip, kendimize ve insanlığa karşı sorumluluklarımızı hatırlatacak, Yüce Yaradan’ın kullarına sonsuz bir lütufla bereket ve şifa kapılarını ardına kadar açtığı müstesna zaman dilimlerinden birisidir.

Milletimizin birlik ve beraberlik duygularının, sosyal dayanışma ve kaynaşma özelliklerinin doruğa çıktığı kandil geceleri; kendimize ve bütün insanlığa karşı sorumluluklarımızı hatırlamamız için büyük bir fırsattır.

Bu gecenin, başta ülkemiz olmak üzere, tüm insanlığın huzur ve kurtuluşuna, millî birliğimizin ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyor, tüm Gaziantepli hemşerilerimin ve İslam âleminin Berat Kandil’ini tebrik ediyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA