Çelyabinsk bölgesinde Birleşik Rusya, hayatta kalma bilezikleri yapımı konusunda bir ustalık sınıfı düzenledi

SİYASET

Çelyabinsk bölgesinde Birleşik Rusya, hayatta kalma bilezikleri yapımı konusunda bir ustalık sınıfı düzenledi

2024

Katılımcıları “Tarihsel Bellek” ve “Yeni Okul” parti projelerinin yerel koordinatörleri, gönüllüler ve Varna Belediye Bölgesi Gaziler Konseyi temsilcileriydi.
Etkinlik Varna köyündeki Eğitim Bakanlığı’nda gerçekleşti. Aktivistler güçlü paracord iplerinden bilezik örmeyi öğrendi.

Özel bir dokuma tekniği kullanılarak beş metre uzunluğunda dayanıklı bir ipe dönüştürülen bu bileklik, dövüşçüye her durumda ek donanım sağlıyor. “Bu ustalık sınıfını organize edebildiğimize ve faydalı bilgileri paylaşabildiğimize sevindim. İnsanların, özellikle de genç neslin, zorlukların üstesinden gelmeyi bilmesi ve olağandışı durumlara hazırlıklı olması önemlidir. Hayatta kalma bileziği sadece bir dekorasyon değil, aynı zamanda en beklenmedik anlarda gerekli olabilecek gerçek bir hayat kurtarıcı araçtır, ”dedi, ustalık sınıfı Vera Ushakova’nın organizatörü Birleşik Rusya fraksiyonu Bölge Meclisi Milletvekili .

#Çelyabinsk bölgesi
#Usta sınıfı
#bölgeler
#SVO katılımcılarına yardım
#Uşakova
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/v-chelyabinskoj-oblasti-edinaya-rossiya-organizovala-master-klass-po-izgotovleniyu-brasletov-vyzhivaniya