Birleşik Rusya’nın Genç Muhafızları 8 Mart’ta 12,5 binden fazla kadını tebrik etti

GÜNDEM

Birleşik Rusya’nın Genç Muhafızları 8 Mart’ta 12,5 binden fazla kadını tebrik etti
2024,

Kutlamalar ülke genelinde gerçekleşti
MGER Başkanı Anton Demidov , Uluslararası Kadınlar Günü’nde Birleşik Rusya Genç Muhafızları aktivistlerinin aralarında askeri ailelerin, askeri personelin, doktorların ve orkestra şeflerinin de bulunduğu kadınlara 20 binden fazla çiçek sunduğunu söyledi .

“Aktivistlerimiz şehrin sokaklarında çiçek dağıttı ve spontane eylemler gerçekleştirdi. 8 Mart’ı evlerinden uzakta kutlayan asker kadınları, hastane ve kliniklerde kadın doktorları ziyaret ettik. Özel harekata katılan Kahramanlarımızın annelerini, büyükannelerini, eşlerini ve kızlarını tebrik ederek, savaşçılardan hediyeler ve video mesajlar verdik. Ayrıca Moskova’dan sefere çıkan ve işyerinde bayramını kutlayan uzun mesafe trenlerinin kondüktörlerine de çiçek verdik” dedi.

“Birleşik Rusya’nın Genç Muhafızları” aktivistleri, SVO katılımcılarının annelerine, eşlerine, kızlarına, büyükannelerine ve kız kardeşlerine çiçekler ve tatlı hediyelerle video tebrikler ve mektuplar gönderdi. 8 Mart’a kadar olan hazırlıklara katılarak savaşçıları bulundukları yerde ziyaret ettiler.

Rostov bölgesinde asker Nikita Usov’un annesini , Moskova’da – Alexander Kulikov’u , Çelyabinsk bölgesinde – Alexander Pashkeev’i ziyaret ettik . GROM “Cascade” taburunun saflarında özel bir askeri operasyona katılmaya gönüllü oluyorlar.

Genç Muhafızlar, LPR askeri birliğinin tıbbi taburunun askerlerini tebrik etti ve Lugansk, Donetsk ve Mariupol’de yeni bölge sakinlerinin ve askeri personelin tedavi gördüğü hastane ve klinik çalışanlarına çiçekler ve tatlı hediyeler sundular.

Moskova’da aktivistler, Leningradsky İstasyonu’ndan kalkan uzun mesafe trenlerinin kondüktörlerine çiçekler ve şekerler sundu.

Hoparlör
Demidov Anton Vyacheslavovich
Demidov Anton Vyacheslavovich
“Birleşik Rusya’nın Genç Muhafızları” STK Başkanı, yedinci toplantı Penza Bölgesi Yasama Meclisi milletvekili
#Demidov
#bölgeler
#MGER
#8 Mart
#Uluslararası Kadınlar Günü
#Tebrikler

kaynak:https://er.ru/activity/news/molodaya-gvardiya-edinoj-rossii-pozdravila-bolee-12-5-tysyach-zhenshin-s-8-marta