Birleşik Rusya’nın desteğiyle Tula bölgesinde “Sağlığa Adım” önleyici eylemi başlatıldı

GÜNDEM

Birleşik Rusya’nın desteğiyle Tula bölgesinde “Sağlığa Adım” önleyici eylemi başlatıldı

2024

Adını taşıyan 1 Nolu Aleksinsky Bölge Hastanesinin yakınında ekspres muayeneler için yerinde bir klinik konuşlandırıldı. V.F. Snegireva
Aleksin sakinleri bir pratisyen hekime danışabildi, akciğer fonksiyonlarını değerlendirebildi, mamografi çektirebildi, kolesterol ve glikoz için kan bağışında bulunabildi, satürasyon ve kan basıncını ölçebildi.

“Etkili ve iyi bilinen önleyici tedbirler vücudunuzun korunmasına ve aktif uzun ömürlülüğün korunmasına yardımcı olur. Bunlar arasında: tıbbi muayene, tıbbi muayene, aşı kampanyaları, gezici klinikler. Bunlar partinin halk programının bir parçası olarak desteklediği formatlar ve yönlendirmelerdir. Vücuttaki sorunların mümkün olduğu kadar erken tespit edilmesine ve ileride birçok sıkıntıdan kendilerini korumaya yardımcı olurlar. Tula başkanı Birleşik Rusya bölgesel şubesi sekreteri Nikolai Vorobyov, “Sağlığa Adım” kampanyası, vücudun durumunun ana parametrelerine ilişkin hızlı teşhisleri bir kişiye mümkün olduğunca yakın hale getirmenin yollarından biridir” dedi. Bölgesel Duma .

Etkinlik, Eğitim ve Sağlık Alanında Ulusal Projelere Yardım Yardım Fonu tarafından Tula Bölgesi bütçesinden sağlanan fonlarla, Birleşik Rusya’nın ortakları olan “Tıbbi Gönüllüler” halk hareketinin katılımıyla gerçekleştiriliyor. “ Sağlıklı Gelecek ” parti projesinin himayesindeki etkinlikler .

Hoparlör
Vorobiev Nikolay Yuryeviç
Vorobiev Nikolay Yuryeviç
Partinin Tula bölge şubesi sekreteri, Gazprom Mezhregiongaz Tula LLC Genel Müdürü, Tula Bölge Duması Başkanı
#Tula bölgesi
#bölgeler
#Sağlık kontrolleri
#Vorobiev
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/pri-podderzhke-edinoj-rossii-v-tulskoj-oblasti-startovala-profilakticheskaya-akciya-shag-k-zdorovyu