Birleşik Rusya’nın desteğiyle Altay Cumhuriyeti ve Hantı-Mansi Özerk Okrugu’nda istihdam fuarları düzenlendi

KÜLTÜR SANAT

Birleşik Rusya’nın desteğiyle Altay Cumhuriyeti ve Hantı-Mansi Özerk Okrugu’nda istihdam fuarları düzenlendi
2024

Bunların uygulanmasına yardım “Birleşik Rusya ile Kariyerim” parti projesi tarafından sağlandı.
Altay Cumhuriyeti’nde ana platform Gorno-Altay Devlet Üniversitesi idi. Herkes bölgedeki önde gelen kurum ve kuruluşların açık pozisyonlarıyla tanıştı ve kendilerini ilgilendiren konularda tavsiyeler aldı.

“İşverenler – bankacılık sektörünün, turizm endüstrisinin, federal yapıların, girişimcilerin ve diğerlerinin temsilcileri – personele ilgi gösterdi. İstihdam Merkezi uzmanları özgeçmiş yazma ve “Rusya’da Çalışmak” portalı konusunda istişareler ve ustalık sınıfları düzenledi. Ayrıca işverenlere gelecekteki işgücü ihtiyaçları hakkında anket yaptık. Bu, öğrenci öğreniminin umut verici alanlarını belirlemek için gereklidir. İstihdam fuarında özel askeri operasyona katılanlara ve onların aile üyelerine büyük ilgi gösterilmesi çok önemli” dedi, “ Birleşik Rusya ile Kariyerim ” parti projesinin bölge koordinatörü, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Birinci Cumhuriyetin Gelişimi ve İstihdamı Alexey Sanarov .

 

Khanty-Mansiysk Özerk Okrugu’nda 18 belediyede istihdam fuarları düzenlendi. Katılımcılarına ustalık sınıfları düzenlendi, onlara işverenlerle görüşmelere nasıl hazırlanmaları ve özgeçmiş yazmaları söylendi.

“Ugra’da parti projesinin uygulanmasında kilit platform kamu destek merkezidir. Bu alanda düzenli olarak gençlere yönelik kariyer rehberliği dersleri, askeri personel için eğitim seminerleri ve işverenlerle toplantılar düzenliyoruz. Böylece 2023 yılında 800’den fazla iş arayanın iş bulmasına yardımcı olduk ve bu yönde faaliyetlerimizi aktif olarak sürdürüyoruz” diye vurguladı Ugra’daki Birleşik Rusya kamu destek merkezi başkanı Kirill Medvedev .

 

Hoparlör
Medvedev Kirill Olegovich
Medvedev Kirill Olegovich
Yedinci toplantıya katılan Hantı-Mansiysk şehrinin Duma milletvekili. BİRLEŞİK RUSYA Partisi Başkanı D.A.’nın Bölgesel Halk Resepsiyonu Başkanı. Khanty-Mansiysk Özerk Okrugu-Ugra’daki Medvedev. Khanty-Mansiysk Özerk Okrugu Duması altında Gençlik Parlamentosu Başkanı – yedinci toplantıya ait Ugra
#Altay Cumhuriyeti
#Khanty-Mansiysk Özerk Okrugu-Ugra
#bölgeler
#partproje
#BirleşikRusya ileKariyerim
#iş fuarı
#Sanarov
#Medvedev
#iş
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/pri-podderzhke-edinoj-rossii-v-respublike-altaj-i-hmao-proshli-yarmarki-trudoustrojstva