Birleşik Rusya, Volgograd bölgesi valisi seçimi için Andrei Bocharov’u aday gösterdi

SİYASET

Birleşik Rusya, Volgograd bölgesi valisi seçimi için Andrei Bocharov’u aday gösterdi
2024

Mevcut bölge başkanının adaylığı bölgesel parti konferansı delegeleri tarafından desteklendi
Andrey Bocharov, “Birleşik Rusya”nın ülkenin ve Volgograd bölgesinin önde gelen siyasi gücü olduğunu, bölgenin kalkınması ve sakinlerinin refahı konusunda özel bir sorumluluk taşıdığını vurguladı .

“Partinin bölgedeki çalışmalarının sonuçları çıplak gözle görülüyor ve 10 yılda pek çok şey yapıldı. Yani gelecekteki çalışmalarımızın temeli atıldı. Mahalle sakinlerinin desteğini aldıktan sonra halkın önerileri ve girişimleri doğrultusunda bunu sürdürmemiz gerekiyor” dedi.

Eylül ayındaki Birleşik Oylama Günü’nde, Rusya Federasyonu’nun 42 kurucu biriminde 70 seçim kampanyası düzenlenecek. Seçim sonuçlarına göre yerel özyönetim organları da dahil olmak üzere 25 binden fazla görev yeri doldurulacak. Bölgelerde bölgesel ve yerel düzeyde milletvekilleri için oy kullanacaklar – Rusya Federasyonu’nun kurucu kuruluşlarının 13 yasama meclisinde, bölgesel başkentlerin 21 şehir dumasında ve yerel yönetimler için 10 toplu seçim kampanyasında seçimler yapılacak tutulacak. Ayrıca Anadyr ve Abakan şehirlerinin belediye başkanları ile 21 bölge başkanının doğrudan seçimleri yapılacak ve Devlet Duması milletvekillerinin ara seçimleri yapılacak.

#Bocharov
#Volgograd bölgesi
#bölgeselkonferansçı
#seçim2024
#EDG
#adaylık
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-vydvinula-andreya-bocharova-na-vybory-gubernatora-volgogradskoj-oblasti