Birleşik Rusya tüm elektronik hizmetlere büyük ölçekli DDoS saldırıları kaydediyor

KÜLTÜR SANAT

Birleşik Rusya tüm elektronik hizmetlere büyük ölçekli DDoS saldırıları kaydediyor
2024

Parti bunu uluslararası vatanseverlik etkinliği “Zafer Diktesi” ile ilişkilendiriyor – “Birleşik Rusya” bunu 26 Nisan’da tüm bölgelerde ve dünyanın 60 ülkesinde düzenliyor
Saldırılar, tarafın alt ağlarındaki ve edinros ve ER.RU etki alanlarındaki adreslere yöneliktir . Partinin kritik dijital altyapısı korunuyor.

“BT uzmanlarımız Rostelecom ile birlikte saldırıları engellemek için gereken her şeyi yapıyor. Tam olarak “Zafer Diktesi”nin başlangıcıyla birlikte hizmetlerimizle ilgili bu tür bir faaliyet, düşmanlarımızın tarihi gerçeği korumaya yönelik tüm arzuları baltalamasının kritik öneme sahip olduğunu göstermektedir. Bu şekilde milyonlarca insanın Büyük Vatanseverlik Savaşı tarihinin anısına saygı göstermesini engellemeye çalışıyorlar,” yorumunu yaptı Devlet Duma Bilgi Politikası Komitesi başkanı ” Tarihsel Hafıza ” parti projesinin federal koordinatörü Alexander Khinshtein , DDoS saldırıları hakkında yorum yapıyor .

Birleşik Rusya’nın 26 Nisan’da altıncı kez uluslararası “Zafer Diktesi” kampanyasını düzenlediğini hatırlatalım. Tarihsel test Rusya’da ve dünya çapında 60 ülkede 27 binden fazla sitede yazılacak.

Eylem okullar, üniversiteler, Rosatom, Roshidromet, Roscosmos, Rus Coğrafya Derneği, Russian Post ve sanayi kuruluşları tarafından desteklendi. Ülkenin havalimanlarında, uçaklarında, tren istasyonlarında, uzun mesafe trenlerinde “Zafer Diktesi” sorularını cevaplayabilirsiniz. Savunma Bakanlığı, Rusya Ulusal Muhafızları, İçişleri Bakanlığı ve Acil Durumlar Bakanlığı’nın askeri birimlerinde, tümenlerinde ve eğitim kurumlarında 1,5 binden fazla site oluşturuldu.

Bu yılki görevler, Leningrad’ın tamamen kurtarılmasının 80. yıldönümüne, Sovyet birliklerinin SSCB sınırlarına girişine (Kızıl Ordu’nun kurtuluş misyonunun önemli aşamalarından biri), ön saflardaki yazarların yıldönümlerine adanmıştır. ve diğer unutulmaz tarihler.

Zafer Diktesi soruları sekiz dile çevrildi: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Lehçe, Sırpça, Moğolca, Çince ve Yunanca. Çevrimiçi versiyon da uyarlanmıştır; İngilizce ve Çince olarak mevcuttur.

Hoparlör
Khinshtein Alexander Evseevich
Khinshtein Alexander Evseevich
Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duması Komitesi Başkanı bilgi politikası, bilgi teknolojisi ve iletişim, federal parti projesi “Tarihsel Bellek” koordinatörü
#Khinstein
#bölgeler
#zaferin diktesi
#DDOS saldırıları
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-fiksiruet-masshtabnye-ddos-ataki-na-vse-elektronnye-servisy