Birleşik Rusya, Surgut’ta parti temsilcileri arasında bölgesel voleybol şampiyonasının finalini düzenledi

KÜLTÜR SANAT

Birleşik Rusya, Surgut’ta parti temsilcileri arasında bölgesel voleybol şampiyonasının finalini düzenledi

2024,

Sekiz takım finale çıkmak için yarıştı
Partinin Hantı-Mansiysk bölge şubesi sekreterinin kupası için Birleşik Rusya’nın ana kolları arasında bölgesel voleybol şampiyonasının belediyeler arası etabı Surgut’ta gerçekleşti.

Yarışmaya Surgut, Nefteyugansk ve Khanty-Mansiysk bölgeleri, Nefteyugansk, Kogalym, Pyt-Yakh, Khanty-Mansiysk’ten Birleşik Rusya üyeleri katıldı.

“Şampiyonluk ilk kez yapılıyor olmasına rağmen karşılaşma heyecan vericiydi. Voleybol hem katılımcıları hem de taraftarları birleştiren, konsantrasyon ve kararlılık gerektiren bir oyundur. Aktif bir yaşam tarzını yaygınlaştırmayı amaçlayan projeleri desteklemek Yugra Ekibinin önceliğidir. Tüm katılımcılar yüksek düzeyde hazırlık gösterdiler,” dedi Birleşik Rusya’nın yerel şubesinin genel sekreteri Alena Solovyova .

Yarışma sonuçlarına göre Surgut bölgesi temsilcileri birinci oldu.

Ana dalların takımları arasında yarışmalar düzenleme girişiminin Birleşik Rusya Genel Konseyi Sekreteri Andrei Turchak tarafından desteklendiğini hatırlayalım . Şubat ayında bölgesel bir forumda partinin “birincil şubeleri” arasında turnuvalar düzenleme fikri, Khanty-Mansiysk’in 29 numaralı birincil şubesinin sekreteri Vladimir Chechugin tarafından sunuldu .

#Khanty-Mansiysk Özerk Okrugu-Yugra
#bölgeler
#voleybol
#turnuva
#yarışmalar
#yarışmalar
#ilköğretim bölümleri
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/v-surgute-edinaya-rossiya-provela-final-regionalnogo-chempionata-po-volejbolu-sredi-predstavitelej-partii