Birleşik Rusya, Moskova ve Moskova bölgesinde hastanelerde tedavi gören çocuklara hediyeler bağışladı

GÜNDEM

Birleşik Rusya, Moskova ve Moskova bölgesinde hastanelerde tedavi gören çocuklara hediyeler bağışladı

2024,

MGER milletvekilleri ve aktivistleri oyuncak toplamada aktif rol aldı
Birleşik Rusya Moskova üyeleri, Çocuk Bayramı’nda adını taşıyan Çocuk Şehri Klinik Hastanesi’nin minik hastalarını tebrik etti. Bu vesileyle Speransky onlara hediyeler verdi.

“Cesaret Kutusu kampanyasına katılanlara çok teşekkür ederim. Oyuncakların çocukları neşelendireceğini ve tıbbi prosedürlerden geçmelerini kolaylaştırmaya yardımcı olacağını umuyoruz” dedi Birleşik Rusya’nın Moskova’nın Kuzeydoğu Bölgesi’ndeki yerel şubesinin genel sekreteri Yana Vorobyeva.

Moskova bölgesinde, bölgesel parti projesi “Kind Room” kapsamında Birleşik Rusya aktivistleri hastanedeki genç hastalara oyun setleri de getirdi.

Milletvekilleri özellikle Elektrouglinsk Şehir Hastanesi çocuk kliniğinin “iyi odasına” çocuk kitleri ve oyuncaklar bağışladı. Her yaştan çocuğa yönelik oyuncaklar, eğitici oyunlar, boyalar, boyama kitapları ve sanat setleri Krasnogorsk’taki “iyi odaya” getirildi. Birleşik Rusya üyeleri Yegoryevsk’te hastanenin çocuk bölümündeki hastaları ziyaret ederek onlara animasyon programı hazırladı. Orekhovo-Zuevsky bölgesinde, Birleşik Rusya ve MGER aktivistleri Orekhovo-Zuevskaya Hastanesi’nin 2 numaralı şubesinin çocuk bölümünün “iyi odasını” ziyaret etti. Hastalara kitaplar, boyama kitapları, albümler, masa oyunları, bulmacalar, sanat malzemeleri ve eğitici inşaat oyuncaklarıyla dolu bir “Cesaret Kutusu” verildi.

Projeyi başlatan Linara Samedinova , projenin uygulama döneminde bölgede 100’den fazla “iyi alanın” açıldığını kaydetti.

Hastane ortamını genç hastalar için mümkün olduğunca konforlu hale getirmeye çalışıyoruz” dedi.

 

#Moskova
#Moskova bölgesi
#Çocukları Koruma Günü
#Cesaret Kutuları
#terfi
#çocuklar
#İyiOda
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/v-moskve-i-podmoskove-edinaya-rossiya-peredala-podarki-detyam-prohodyashim-lechenie-v-bolnicah