Birleşik Rusya, Magadan bölgesinde 1 Mayıs onuruna çevre ve vatanseverlik etkinlikleri düzenledi

DÜNYA EĞİTİM EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN SAĞLIK SİYASET SPOR TEKNOLOJİ

 

Birleşik Rusya, Magadan bölgesinde 1 Mayıs onuruna çevre ve vatanseverlik etkinlikleri düzenledi

2024,

Eylemlere katılanlar anıtları, anıtları ve askeri mezarları iyileştirdi, temizlik günleri düzenledi ve Kuzey Askeri Bölge katılımcılarına yardım bağışında bulundu.

“Birleşik Rusya” Tenkinsky bölgesinin aktivistleri Memory Stella’yı, Lenin Meydanı’nı, okulların bölgesini, Ust-Omchug’daki bir anaokulunu ve yerel bölgeleri kış kalıntılarından temizledi.

Srednekansky bölgesinde yerel parti şubesinin aktivistleri Seymchan köyü sakinleriyle birlikte sokakları ve merkez meydanı temizlediler. Evsel atıklar, geçen senenin yaprakları ve ölü odunları topladılar.

Birleşik Rusya’nın Arman yerel şubesi sekreteri Irina Erisova liderliğindeki parti aktivistleri, Ola köyündeki subbotniklere katıldı .

Partinin Kuzey-Efte yerel şubesi sekreteri Vladimir Velichko, işçi hanedanlarının ailelerine hediyeler sundu.

“Savaş Kardeşliği” gönüllüleri, 9 Mayıs’a kadar Kuzey Askeri Bölge savaşçılarına yardım ve hediyeler bağışladı.

Gösteriye askeri personele desteğin bir göstergesi olarak Birleşik Rusya taraftarları ve aktivistler katıldı. Kendisine sendika temsilcileri, Anavatan Asker Aileleri Komitesi ve Kuzey Askeri Bölge gazileri katıldı. Miting, sendikaların Tüm Rusya’daki “İnsana Yakışır İş İçin” eyleminin bir parçası olarak gerçekleşti.

#Magadan Bölgesi
#bölgeler
#Erisova
#Velichko
#1 Mayıs
#araba rallisi
#SVO katılımcılarına yardım
#subbotnikler
#çöp toplama
#askeri cenazeler
#anıtlar
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/v-magadanskoj-oblasti-edinaya-rossiya-provela-ekologicheskie-i-patrioticheskie-meropriyatiya-v-chest-1-maya