Birleşik Rusya, Lipetsk bölgesi valisi seçimi için Igor Artamonov’u aday gösterdi

SİYASET

Birleşik Rusya, Lipetsk bölgesi valisi seçimi için Igor Artamonov’u aday gösterdi

2024

Bölgesel parti konferansına katılanlar adaylığına oy verdi
Igor Artamonov, son beş yılda bölgenin ekonomiden eğitime, sağlıktan sosyal korumaya kadar çeşitli alanlarda çok şey yapmayı ve önemli başarılar elde etmeyi başardığını söyledi .

“Ulusal projeleri başarıyla uyguladık ve Kuzey Askeri Bölgeye düzenli olarak yardım gönderdik. İlk dönemimde bana verdiğiniz desteği takdir ediyorum. Bölgemizi daha iyi bir yer haline getirme ortak hedefimize herkes emeği ve enerjisiyle katkıda bulundu. Yeni zorluklar ve yeni zorluklar bizi bekliyor ve bunların üstesinden mutlaka geleceğiz” dedi.

Eylül ayındaki Birleşik Oylama Günü’nde, Rusya Federasyonu’nun 42 kurucu biriminde 70 seçim kampanyası düzenlenecek. Seçim sonuçlarına göre yerel özyönetim organları da dahil olmak üzere 25 binden fazla görev doldurulacak. Bölgelerde bölgesel ve yerel düzeyde milletvekilleri için oy kullanacaklar – Rusya Federasyonu’nun kurucu kuruluşlarının 13 yasama meclisinde, bölgesel başkentlerin 21 şehir dumasında ve yerel yönetimler için 10 toplu seçim kampanyasında seçimler yapılacak tutulacak. Ayrıca Anadyr ve Abakan şehirlerinin belediye başkanları ile 21 bölge başkanının doğrudan seçimleri yapılacak ve Devlet Duması milletvekillerinin ara seçimleri yapılacak.

 

Hoparlör
Artamonov Igor Georgievich
Artamonov Igor Georgievich
Partinin Lipetsk bölge şubesi sekreteri, Lipetsk bölgesi Valisi
#Lipetsk bölgesi
#seçim2024
#Artamonov
#bölge ofisi konferansı
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-vydvinula-igorya-artamonova-na-vybory-gubernatora-lipeckoj-oblasti