“Birleşik Rusya”, kamu destek merkezinde “Sizin Baharınız” kampanyasını düzenliyor

SİYASET

“Birleşik Rusya”, kamu destek merkezinde “Sizin Baharınız” kampanyasını düzenliyor
2024,

8 Mart’a denk gelecek şekilde zamanlandı
SVO katılımcılarının ailelerinden kadınlar için konserler, fotoğraf oturumları, stilistlerden ve makyaj sanatçılarından ustalık sınıfları, psikologlarla istişareler ve yaratıcı toplantılar düzenleniyor.

“Kadınlarımız bize örnektir. Arkada yardım ediyorlar, hastanelerde ordumuzu destekliyorlar, cephede de tıpkı erkekler gibi ülkeyi savunuyorlar. Evlerinde adamlarını bekliyorlar ve Zafere inanıyorlar. Bugün tüm çiçekler ve gülümsemeler sizin için canlarımız!” – dedi Birleşik Rusya Merkez Yürütme Komitesi başkanı Alexander Sidyakin .

Çelyabinsk bölgesindeki kamu desteğinin merkezinde, yerel sanatçılar, sosyal aktivistler ve yaratıcı gruplar, özel operasyon katılımcılarının aile üyelerinin önünde performans sergiledi. Toplantıda, bölgenin dört bir yanından gelen özel askeri operasyona katılanların anneleri, kızları, kız kardeşleri ve eşleri bir araya geldi.

Çuvaşistan, Sverdlovsk, Yaroslavl ve Tambov bölgelerindeki kamu desteğinin genel merkezinde makyaj ve manikür üzerine ustalık sınıfları düzenlendi ve saç stilistleri davet edildi.

Ryazan bölgesinin kamu destek merkezi, SVO katılımcılarının eşleri, dul eşleri ve anneleri için bir çiçekçi ve fotoğraf çekimi ile bir sanat terapisi ustalık sınıfı hazırladı.

Hoparlör
Sidyakin Alexander Gennadievich
Sidyakin Alexander Gennadievich
BİRLEŞİK RUSYA Partisi Merkezi Yürütme Komitesi Başkanı, Parti Genel Konseyi Sekreter Yardımcısı, Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duması Yardımcısı
#Sıdyakın
#bölgeler
#8 Mart
#Uluslararası Kadınlar Günü
#tebrik
#kamu destek merkezi
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-provodit-v-shtabah-obshestvennoj-podderzhki-akciyu-tvoya-vesna