“Birleşik Rusya”: Andrei Turchak’ın Altay Cumhuriyeti’ndeki yönetim yeteneği gerçek projelerde somutlaştırılacak

SİYASET

“Birleşik Rusya”: Andrei Turchak’ın Altay Cumhuriyeti’ndeki yönetim yeteneği gerçek projelerde somutlaştırılacak

2024

Genel Konsey Sekreteri Altay Cumhuriyeti’nin başkan vekili olarak atandı
Kararname Vladimir Putin tarafından imzalandı.

“Omuz omuza, birleşmiş bölgelerden geçtik, Kherson’da bir insani merkez olan Kherson bölgesinde Birleşik Rusya’nın insani yardım misyonunu başlattık, partinin bölgesel bir şubesini sıfırdan inşa ettik ve Kherson Bölgesel Dumasını kurduk, tahliyeye katıldık Ukrayna Silahlı Kuvvetlerinin Kakhovka hidroelektrik istasyonuna saldırmasının ardından, hem yeni bölgelerde hem de Kuzeydoğu Askeri Bölge sorunlarına ilişkin çalışma grubunda ortaya çıkan son derece önemli birçok akut sosyal sorunun çözümü için mücadele edenlerin sayısı. Desteğiniz ve güvenilirliğiniz için Andrei Anatolyevich’e teşekkür ederiz” dedi partinin Kherson bölge şubesi sekreteri senatör Igor Kastyukevich.

Devlet Duması’ndaki Birleşik Rusya grubunun başkan yardımcısı Evgeniy Revenko , Andrei Anatolyevich Turchak’a tek bir ekipte birlikte çalıştığı ve ortaklık bilimi için teşekkür etti.

“Elbette, Altay Cumhuriyeti’nin yaklaşan başkanlık seçimlerinde size iyi şanslar dilemek isterim. İlginç ve yaratıcı çalışmalar önümüzde duruyor. Kapalıyız. Ve sadece ileri! – ekledi.

Hoparlör
Kastyukeviç İgor Yurieviç
Kastyukeviç İgor Yurieviç
Partinin Kherson bölge şubesi Sekreteri, BİRLEŞİK RUSYA Partisi gençlik politikası koordinatörü, Rusya Federasyonu Senatörü
#Turçak
#Putin
#Kastyukevich
#Revenko
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-upravlencheskij-talant-andreya-turchaka-v-respublike-altaj-voplotitsya-v-realnyh-proektah