Birleşik Rusya, Amur Bölgesi, Svobodny’de “Her Bahçede Bir Peri Masalı” yerel yarışmasının kazananlarını ödüllendirdi

KÜLTÜR SANAT

Birleşik Rusya, Amur Bölgesi, Svobodny’de “Her Bahçede Bir Peri Masalı” yerel yarışmasının kazananlarını ödüllendirdi

2024

Yüksek binaların sakinlerinden oluşan topluluklar nakit ödüller için yarıştı – bunlar çevre düzenlemesi için kullanılacak
Bu yıl yarışmaya 9 apartman katıldı.

Zafer, 1905 caddesindeki, bahçesi birçok farklı figür ve dekorasyonun yanı sıra birkaç uzun köknar ağacıyla süslenmiş iki katlı bir evin aktivistleri tarafından kazanıldı. Sakinlerin üzerlerine çelenk asmak için bir hava platformu kullanması gerekiyordu.

İkincilik, dev kadran şeklinde bir fotoğraf bölgesi oluşturan Kruchinina Caddesi’ndeki yüksek katlı bir binadaki daire sahiplerine gitti.

Üçüncü sırada aynı anda iki ev vardı – Repin ve 50 Let Oktyabrya caddelerinde. Birinci avluda, birçok hediye ve diğer ilginç figürlerin yardımıyla avlunun yılbaşı dekorasyonu oluşturuldu. Ve ikincinin sakinleri yüzlerce bayrak dikti, Noel ağacını ışıklarla süsledi ve kar yığınına mavi boyalı bir Kardan Adam ve bir cadı inşa etti.

“Yarışma sırasında her bahçenin sakinleri bir takım oluyor. Bu amaçla, aynı evde yaşayan insanların merhaba demeden birbirlerinin yanından geçmesinler, dost ve birlik olsunlar diye yaratıldı” dedi. Vladimir Konstantinov .

Kazanan ve ikincilere nakit sertifikaları verildi. Geçmiş yıllardaki deneyimlere dayanarak, sakinler bu parayı salıncak, kaydırak, bank ve çöp kutusu satın almak için kullanıyor.

Hoparlör
Konstantinov Vladimir Aleksandroviç
Konstantinov Vladimir Aleksandroviç
Birleşik Rusya partisinin Svobodny şehrindeki yerel şubesinin sekreteri, Svobodny şehrinin başkanı
#Amur bölgesi
#yarışma
#yard iyileştirme
#bölgeler
#Konstantinov
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/v-svobodnom-amurskoj-oblasti-edinaya-rossiya-nagradila-pobeditelej-mestnogo-konkursa-skazka-v-kazhdom-dvore