Birleşik Rusya aktivistleri Altay Bölgesi’nde spor etkinlikleri düzenledi

GÜNDEM

Birleşik Rusya aktivistleri Altay Bölgesi’nde spor etkinlikleri düzenledi

2024

“Rusya’nın Gücü” spor maratonunun bir parçası olarak düzenleniyorlar
Biysk’te kickboks spor ustası, Biysk şehri Duma milletvekili Maxim Zhelezovsky (Birleşik Rusya) ve kickboksçu Andrei Pilyugin oyun alanında açık bir antrenman düzenledi, çocuklara boks ve kickboksun temellerini gösterdi ve hakkında konuştu. spor yapma ihtiyacı.

“Maraton kapsamındaki açık antrenmanlar haftalık olarak Biysk’te yapılıyor ve 10 Ağustos’a kadar sürecek. Gelecek hafta şehrin uzak bölgelerinde, Fominskoye köyündeki Sorokino ve Molodezhny köylerinde eğitim verilecek,” dedi Duma şehir milletvekili Birleşik Rusya’nın Biysk şubesi genel sekreteri Elena Rechkova .

İstok stadyumundaki futbol antrenmanı Bystroistok spor okulunun antrenörü Vladimir Zhigulin tarafından gerçekleştirildi . Maratonun bir parçası olarak okul çocuklarını 42. Yaz Bölge Olimpiyat Oyunlarına hazırlıyor.

Novoaltaisk’te Şehir Meclisi Milletvekili, yerel spor okulu Maxim Gudochkin’in (Birleşik Rusya) kıdemli antrenörü, Lokomotiv stadyumunda Greko-Romen güreşinde açık bir antrenman düzenledi.

“Geçen yaz çeşitli spor dallarında açık antrenmanlardan GTO festivaline kadar 37 büyük etkinliğe ev sahipliği yaptık. Bölgedeki maratona binden fazla kişi katıldı. Bu yıl Spor Bakanlığı, spor kulüpleri, okullar ve federasyonlar da dahil olmak üzere ortaklarımızla birlikte birçok etkinlik hazırladık” dedi Birleşik Rusya taraftarlarının bölgesel konseyi başkanı Igor Stepanenko .

Tüm Rusya yaz spor maratonunun “Rusya’nın Gücü” 1 Haziran’dan 10 Ağustos’a kadar sürdüğünü ve ünlü sporcularla çeşitli spor etkinlikleri, antrenmanlar, egzersizler ve ustalık sınıfları içerdiğini hatırlatalım. Etkinliklere Rusya’nın Gücü web sitesinde kayıt olabilirsiniz .

Hoparlör
Stepanenko İgor Borisoviç
Stepanenko İgor Borisoviç
Bölgesel Siyasi Konsey Üyesi, Altay Bölgesi Hükümeti Başkan Vekili
#Altay bölgesi
#bölgeler
#maraton
#Rusya’nın Gücü
#kikboks
#Zhelezovsky
#Reçkova
#Gudochkin
#Stepanenko
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/aktivisty-edinoj-rossii-organizovali-v-altajskom-krae-sportivnye-meropriyatiya