BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ’NDE BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

GÜNDEM

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ’NDE BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Sayın Saeed Thani Hareb Al Dhaheri adına, Ankara’daki Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği’nde başkentte Görev yapan basın mensupları ile elçilik binasında bir araya geldi.

Bir 2 kişi ve yazı görseli olabilir

 

Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Sayın Saeed Thani Hareb Al Dhaheri: Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye arasındaki ikili ilişkilerden sonra Türk ve Birleşik Arap Emirlikleri Arasında medya konusunda bir araya gelerek ilişkilerin yaygınlaşması için çalışmalarımız devam edecek. Her zaman ikili ilişkilerin her zaman her iki halkın ilişkilere faydası vardır. Dedi.

Bir 10 kişi görseli olabilir

Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye arasındaki ikili ilişkiler üzerine anlamlı bir diyaloga katkıda bulunduğunuz için tüm katılımcı basın mensuplarına teşekkür ederim. Dedi

Bir 4 kişi, haber odası, kürsü ve yazı görseli olabilir

1453 Kral Medya Yayın Grubu Başkanı Gazete Katar ve Türk News Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gazeteci Abdullah Yiğit  olarak katılım sağladık. Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Sayın Saeed Thani Hareb Al Dhaheri beye bizleri davet ettikleri için teşekkür ederim.

Açıklama yok.

Türk Basını olarak Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye arasındaki ikili ilişkiler üzerine katkı sağlamak için bizde katkı sunmaya devam edeceğiz. 🇹🇷 🇦🇪

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA