BestBuddies Türkiye ve SRT Global’den Anlamlı İş Birliği: Şıklığınızla Destek Olun!

EKONOMİ

BestBuddies Türkiye ve SRT Global’den Anlamlı İş Birliği: Şıklığınızla Destek Olun!

Özel gereksinimli bireylerin sosyal entegrasyonunu destekleyen önemli bir sivil toplum kuruluşu olan BestBuddies Türkiye, ürün satışlarından elde edilecek gelirle bu bireylerin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor. Bu kapsamda, BestBuddies Türkiye, e-ticaret sektöründe 20 yıllık deneyime sahip ve 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren SRT Global İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi ile önemli bir anlaşmaya imza attı. .bestbuddiesturkey,

Açıklama yok.

Firma sahibi Harun Serat Durmuş liderliğindeki SRT Global, BestBuddies Türkiye’nin yurt içi ve yurt dışı satışları için üretimi üstlenecek. Türkiye’de “BestBuddiesTR” ismiyle online platformlarda satışa sunulan ürünler, şıklık ve sosyal sorumluluk bilincini bir araya getiriyor. Usta Gazeteci Abdullah YİĞİT `e Özel Açıklamalarda bulundu.

Firma sahibi Harun Serat Durmuş, Açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Uluslararası Tecrübe, Yerel Katkı

SRT Global, Sir Raymond Tailor markası altında Avrupa standartlarında üretilen ürünlerini dünya çapında satışa sunarak büyük bir başarı elde etti. Şimdi ise bu tecrübe ve kaliteyi, BestBuddies Türkiye yararına Türkiye pazarında uygun fiyatla sunma çalışmalarına başladı.

HEM ŞIK OL! HEM DESTEK OL!

Bu iş birliği sayesinde, tüketiciler hem kaliteli ve şık ürünlere sahip olacak hem de satın aldıkları her ürünle özel gereksinimli bireylerin hayatına dokunacak. BestBuddies Türkiye logolu ürünler, online platformlardan kolaylıkla satın alınabilecek.

Toplumsal Katkı ve Farkındalık

BestBuddies Türkiye ve SRT Global’in bu anlamlı iş birliği, toplumsal farkındalığı artırmayı ve özel gereksinimli bireylerin sosyal hayata entegrasyonunu desteklemeyi amaçlıyor. Tüketicilere sunulan her bir ürün, bu bireylerin yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayacak.

Halkımızı, BestBuddies Türkiye’nin misyonuna destek olmaya ve online platformlar üzerinden şıklığı destekleme fırsatını kaçırmamaya davet ediyoruz.

Harun Serat Durmuş
Firma Sahibi

Home