BEKİR AYAZ`DAN TÜRK OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI PROF. DR. ORHAN KAVUNCU `YA ZİYARET

KÜLTÜR SANAT

BEKİR AYAZ`DAN TÜRK OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI PROF. DR. ORHAN KAVUNCU `YA ZİYARET

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

İş İnsanı ve Spor Yöneticisi Bekir Ayaz, Türk Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Orhan Kavuncu`yı makamında ziyaret etti.

Açıklama yok.

Bekir AYAZ: “Fiziki Coğrafya”mızın ötesindeki “Gönül Coğrafya”mızın önemli bir parçası olan “Türk Dünyamız” Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Türkistan, Tebriz, Altaylar, Sibirya, Nalçık, Tuva, Kafkaslar, Tataristan, Başkurdistan, Çuvaşya, Tebriz, Kabil, Mezar-I Şerif, Urumçi, Komrat , Türk Yurtları, Balkanlar (Batı Trakya, Banitsa, Gostivar, Ohr, İştip, Kırcaali, Köstence, Priştine, Prizre Razgrad, Resne, Saraybosna, Üsküp, Yeni Pazar), Kırım, Ahıska, Karabağ, Bayır Bucak, Kerkük, Talefer, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti. ile yakın temasları olduğunu, biz ve bizden olanlar için sözde değil özde bir birlikteliğin sağlanması konusunda çalışma yaptıklarını dile getirdi.

Açıklama yok.

İş İnsanı ve Spor Yöneticisi Bekir Ayaz, Türk Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Orhan Kavuncu`ya Atatürk tablosunu hediye ederek nazik misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini iletti.