Andrey Turchak: Birleşik Rusya’nın Sevastopol milletvekilleri beş yıl boyunca emirlerin uygulanması konusunda bölge sakinlerine rapor verecek

DÜNYA

Andrey Turchak: Birleşik Rusya’nın Sevastopol milletvekilleri beş yıl boyunca emirlerin uygulanması konusunda bölge sakinlerine rapor verecek
2024

Bölgede yasama meclisi milletvekilleri seçimleri sonbaharda yapılacak
Partinin Genel Konsey Sekreteri, Birleşik Rusya’nın Sevastopol aktivistleriyle yaptığı toplantıda onlar için yapılan hazırlıkları tartıştı.

“5 yıl önce milletvekilleri vatandaşların emirlerini dikkate alıyordu. Parti her yıl bunların uygulanmasına ilişkin rapor hazırlıyor. Ama artık görev süresinin tamamına ilişkin bir rapor olacak. Vaat edilenlerin çoğu gerçekleşti. Önümüzdeki beş yıl boyunca Sevastopol’da yeni bir Birleşik Rusya programının oluşturulmasına maksimum sayıda sakinin dahil edilmesi de önemli” dedi Andrei Turchak .

Buna karşılık, Birleşik Rusya’nın Sevastopol bölge şubesi sekreteri Vali Mikhail Razvozhaev , bugün Birleşik Rusya’nın yasama meclisindeki ana güç olduğunu vurguladı.

“İnsanlara ne yaptığımızı göstermeliyiz. Ve elbette parti seçimlere aktif olarak katılacak. Federal merkezin ve partinin desteğine sahibiz. Ve tabii ki yeni planlar” dedi.

Eylül ayında EDC-2024 kapsamında 40 bölgede 25 binden fazla mandanın doldurulacağı 67 seçim kampanyası düzenlenecek. Buna, diğer şeylerin yanı sıra, Hakasya Cumhuriyeti’nde Devlet Duması milletvekili seçimleri de dahildir. Üst düzey yetkililer için 19 seçim, yasama meclislerinin milletvekillerinin seçimi için 13 kampanya, idari merkez başkanlarının seçimi için 3 kampanya, Şehir Duması milletvekillerinin seçimi için 21 kampanya ve yerel yönetimler için toplu seçimler için 10 kampanya; 24 binden fazla manda doldu.

26 Mart’tan itibaren Birleşik Rusya’nın ön oylama başvurularını kabul etmeye başladığını da hatırlatalım. Katılmak için 25 Nisan’a kadar PG.ER.RU web sitesinden başvuruda bulunabilirsiniz . Prosedürün kendisi bu yıl 20-26 Mayıs tarihleri ​​​​arasında gerçekleşecek.

Hoparlör
Turçak Andrey Anatolyeviç
Turçak Andrey Anatolyeviç
Parti Genel Konseyi Sekreteri, Rusya Federasyonu Federal Meclisi Federasyon Konseyi Birinci Başkan Yardımcısı
#Turçak
#Sevastopol
#bölgeler
#Razvozhaev
#seçimler
#emirler
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/andrej-turchak-deputaty-edinoj-rossii-v-sevastopole-otchitayutsya-pered-zhitelyami-ob-ispolnenii-nakazov-za-pyat-let