Alkış, Mesele Türk Futboludur

SPOR

Alkış, Mesele Türk Futboludur.

18 Temmuz 2024 tarihinde yapılacak olan TFF olağanüstü seçimli genel kurulunda aday olacak olan Erdal Alkış futbol gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Türkiye Futbol Federasyon Başkanlığına adaylığını açıklayan Erdal ALKIŞ yapmış olduğu açıklamasında; “Bu mesele bizim gözümüzde ne Erdal ALKIŞ ne de çıkar meselesidir, bu mesele Amputenin, bu mesele kadın futbolunun bu mesele esamesi okunmayan Bal liglerinde mücadele eden amatör futbolcu kardeşlerim ve kısacası bu mesele Türk gençliğinin, Türk Futbolunun meselesidir dedi.

Alkış, Bu ülkede “Çocuklarımız için güzel bir gelecek istiyoruz” TFF’yi yöneten yönetim mekanizması “Sandalye tutmaca, koltuk kapmaca oyunlarıyla vakit geçirip sandıktan kaçmaktadır ” Büyükekşi ve yönetimi önümüzdeki dönemde seçilip seçilmeyeceği belli olmadan uzun aralıklı maddi yükü yüksek getirisi az olan anlaşmalara imza atması kabul edilir cinsten değildir.

TFF başkan adayı Alkış, yarınlarımızı inşa etmek için gençlerimizi korumak, Ülke Futbolunun diri ve daha güvenli yarınlara güçlü bir şekilde ilerlemesini sağlamaya çalışacağız. Şu unutulmasın! Alt yapı varsa Gençlik vardır. Gençlik varsa bu organizasyonda illaki gelecek vardır. Biz Türk futbolunda kuracağımız akademiler ile tıpkı 57.Alay gibi olacağız ve yarınların teminatını hep birlikte oluşturacağız.

Haber Merkezi