AK PARTİ TAM KADRO YARALARI SARMAK İÇİN SAHADA , GÖRÜNTÜLÜ

SİYASET

 

 

 

 

 

BÜLTEN NO : 91
TARİH : 16.02.2024
HABER BAŞLIĞI : AK PARTİ TAM KADRO YARALARI SARMAK İÇİN SAHADA

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, sağanak yağış nedeniyle taşkın oluşan Kaynaklı ve Yarımsu mahallelerinde incelemelerde bulundu. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 700 personel ve 200 iş makinasıyla kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi el birliğiyle hasar oluşan mahallelerde yaraları sarıyor.

 

 

 

 

Şanlıurfa’da etkili olan sağanak yağış nedeniyle taşan derelerde ıslah çalışmaları devam ediyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi SUŞKİ, Fen İşleri ve Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı 700 personel ve 200 civarında iş makinasıyla bölgede vatandaşların mağdur olmaması için tüm ekipleriyle çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

 

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Haliliye Kaymakamı Serap Çetin, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AK Parti Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu, Mehmet Ali Cevheri ile birlikte taşkın yaşanan Haliliye İlçesine bağlı Kaynaklı ve Yarımsu Mahallesinde incelemelerde bulundu.

 

 

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait iş makinalarının çalışma yaptığı alanlar yeniden trafiğe açıldı. Bozdağ ve Beyazgül, mahallelerde sürdürülen çalışmalarla ilgili olarak ŞUSKİ Genel Müdürü Muhammed Said Güllüoğlu’dan bilgi aldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi vatandaşların mağdur olmaması için tüm ekiplerini seferber etti. Hasar oluşan mahallelerde el birliğiyle yaralar sarılıyor.

 

 

 

 

VİDEO LİNKİ: https://youtu.be/YH1sZ_qEfvI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı
Tel:0 (414) 318 51 00 Dahili (1606)-(1605)
[email protected]

İnternet Siteleri için FLV uzantılı Görüntü linki :
https://www.youtube.com/sanliurfabld
Basın Bültenlerinin videoları İçin ftp adresi : ftp://ftp.sanliurfa.bel.tr/ortak
Kullanıcı Adı : basinftp
Şifre : basin63