1453 KRAL MEDYA YAYIN GRUBU BAŞKANI ABDULLAH YİĞİT `TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

KÜLTÜR SANAT

1453 Kral Medya Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kral Gazeteci Abdullah Yiğit, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kral Gazeteci Abdullah Yiğit, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Kurban Bayramı, paylaşmanın, dayanışmanın ve kardeşliğin en güzel örneklerini sergilediğimiz, gönüllerimizin bir olduğu müstesna bir zamandır. Bu anlamlı günlerde, yardımlaşmanın ve birlikteliğin önemini bir kez daha idrak ediyor, ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Kurban ibadetinin getirdiği manevi huzur ve coşku, bizleri birbirimize daha da yakınlaştırmakta, aramızdaki sevgi ve kardeşlik bağlarını daha da güçlendirmektedir.

Bir 1 kişi, sarkaçlı yer saati, Oval Ofis ve yazı görseli olabilir

Bu bayramın, Milletimizin birliğini ve beraberliğini pekiştirmesi, dünyada barış, sevgi ve hoşgörünün hakim olmasına vesile olmasını can-ı gönülden diliyorum. Özellikle Müslüman Coğrafyası olarak zor zamanlardan geçtiğimiz bu dönemlerde, birbirimize destek olmanın, dayanışma içinde olmanın değerini bir kez daha hatırlıyoruz. Bayram süresince, sevdiklerinizle bir araya gelmeyi, varsa küskünleri barıştırmayı, büyüklerimizi, hasta ve yoksullarımızı gözetmeyi ve şehit ailelerimizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyelim.

Bir 1 kişi görseli olabilir

Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.

Bayramınız mübarek olsun.

MUHAMMED FURKAN YİĞİT-ALMANYA